10.7.11

Testowanie cz.2

Witajcie :)

Dziś obudziłam się na nowej poduszce i muszę przyznać, że świetnie się spało. Najprzyjemniejsze było zasypianie - położenie głowy na wielkiej mięsistej poduszce sprawiło, że zasnęłam od razu. Nie wiem jak wy lubicie, ale "zatopienie" się przed snem w ogromną poduchę jest czymś świetnym :))) Czały czas zaskakuje mnie jej wielkość. Zazwyczaj spałam na mniejszych poduszkach, ale teraz stwierdzam, że to jest to. Poduszka dopasowuje się do każdego kształtu, podpiera szyję i ramiona i dzięki temu zapewnia duży komfort. Dziś także będę spać na poduszce Domeo Classic. Miłego dnia!

PS Wnętrze poduszki wypełnione jest małymi kawałkami pianki z pamięcią kształtu co zapewnia anatomiczne wsparcie kręgów szyjnych, głowy, ramion oraz rozluźnienie mięśni.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Też zawsze spałam na 'jaśku'. Na początku, jak kupiłam tę poduszkę, to wyjęłam ze środka trochę pianki, bo wydawało mi się, że jest jej za dużo. Ale po paru dniach z powrotem włożyłam. Okazuje się, że jest idealnie ergonomicznie zaprojektowana. Rzeczywiście jest mięsista i świetnie się na niej śpi. A jeszcze kupiona prawie za pół ceny na promocji. Same zalety :-)
pozdrawiam. ewa

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails