10.2.11

Miksowanie stylów

Miksowanie nowoczesności, klasyki, stylów, czerni i bieli. Oto jak powstaje eklektyczne wnęrze: francuska sofa, nowoczesny szkalny stolik, obok leżanka Barcelona Ludwiga Mies van der Rohe (zaprojekrowana w końcu lat dwodziestych XXw), do tego lustro w bogato zdobionej złotrej ramie,a obok proste ramki z nowoczesną fotografią. Kolejny kotrast to nowoczesna lampa sufitowa, wokół której na suficie jest piękny stiuk. Dalej - w jednym rogu stoi czarny błyszczący fortepian,  w drugim...rower :) Wnętrze nie traci na nowoczesności mimo, ze sporo w nim klasycznych elementów. Wszysko w biało-czarnej kracji. Dom został zaprojektowany przez Jennifer Ferreira i zaprezentowany w kanadyskim House & Home.

4 komentarze:

Barbara pisze...

Piekne te wnetrza... lampa sufitowa wspaniala...a ta obok fortepianu- marze o takiej! Uwielbiam takie miksowanie... eclectic styl, ale to tez musi byc dokladnie przemyslane, zeby mialo 'rece i nogi' jak na tych zdjeciach:)

Pozdrawiam Asiu cieplutko ! :)

dolceedamara pisze...

Uwielbiam szczegolnie barokowe akcenty ( fotele/ lustro) w calym tym zestawie.

dolceedamara.blogspot.com

Joanna Węgrzynowska pisze...

Ja też uawielbiam takie wnętrza...zwlascza lustra... nic nie daje tyle uroku co piękne lustro w zdobionej zlotej ramie..! mniam :))

MClook pisze...

Tak piękne... uważam że nie ma to jak fusion stylistyczny w dodatku w klasycznym zestawieniu czerni i bieli ... zdecydowanie eleganckie i dopracowane, aż chciałoby się wejść i zamieszkać:)

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails