18.7.14

{ Dlaczego warto wybierać drewniane stoły?}

Stół z litego drewna. To dla mnie synonim stołu z prawdziwego zdarzenia. Stołu solidnego, pięknego,  wytrzymałego, przyjemnego w dotyku. To miejsce przy którym nie tylko je się posiłek. To miejsce przy którym się siedzi, rozmawia, biesiaduje, świętuje :) Drewniany stół kojarzy mi się z domem rodzinnym. Z pięknym, klasycznym antykiem, przy którym można zjeść obiad czy śniadanie z całą rodziną. 
Wybierając stół zachęcam Was do zakupu stołu drewnianego, ponieważ jest to inwestycja na lata. Na pewno warto kupić stół rozkładany. To naprawdę arcypraktyczne ;) W każdej chwili z małego stołu można powiększyć mebel do pokaźnych rozmiarów. Bardzo duży wybór zarówno rozkładanych jak i rozsuwanych stołów z litego drewna znajdziecie na www.tables.pl. Być może przy wyborze stołu jego możliwości dotyczące powiększenia nie są najważniejszym kryterium, ale moim zdaniem powinny być :) Rozłożenie w mig stołu na kilkanaście osób zdecydowanie ułatwi życie każdej Pani Domu przed większym spotkaniem towarzyskim :) 
Dziś inspiracja z kolażem i drewnianymi stołami w roli główne.  

1-2-3-4-5-6-7-8

7 komentarzy:

Blogger pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
szablon-studio pisze...

Muszę się zgodzić z Tobą, że drewniane
stoły są przedmiotem niezbędnym w każdym domu! Są tradycyjne, ale przecież z drewna można zrobić również nowoczesne rzeczy. Bez drewnianego stołu nie ma tego klimatu!

meble na wymiar pisze...

Drewniany stół, tak jak i inne meble nadają klimat całemu pomieszczeniu

Anonimowy pisze...

Drewniany stół to klasyka sama w sobie. Do tego jest trwały i nie ulega szybkiemu zniszczeniu. Ja mam taki ze sferawnetrz.com.pl

Anna pisze...

Zgadzam się w zupełności. Jeśli stół, to tylko z drewna - najlepiej duży i niepolakierowany, żeby można było cieszyć się nie tylko widokiem, ale też dotykiem i zapachem. Uwielbiam fakturę drewna i wszelkie jego niedoskonałości. Drewno jest klasyczne, ale i nowoczesne. Najlepszy materiał!

http://www.lubiepodrozowac.blogspot.com pisze...

Drewniany stół będzie pasował praktycznie do każdego wnętrza. To klasyka sama w sobie. pozdrawiam!

Ada pisze...

bardzo mi się podobają takie stoły, dziękuję za wpis, bo dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy na ten temat :)

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails