6.10.12

{Kreowanie przestrzeni...:)}

Jesień, jesień...wieczory robią się coraz dłuższe i coraz chłodniejsze. Niestety. Ale za to miło jest posiedzieć w domu :) Zwłaszcza, jak będzie tam ciepło i przytulnie. A żeby tak było - wykorzystajmy świece i świeczniki - dzięki nim wnętrze staje się bardzo klimatyczne. Co powiecie na nietypowe świeczniki które można...zawiesić :) Są naprawdę super. Co więcej dzięki wyobraźni możecie je dowolnie ozdobić - np. ślicznymi wstążkami...
No to 1,2,3.. i do dzieła :) Udanego weekendu! fot. anguria.pl


W wersji bardziej klasycznej postawcie na duże masywne lampiony. Gwarantowany efekt w każdym wnętrzu :)Lampiony znajdziecie na stronie: www.anguria.pl 

5 komentarzy:

Gwinoic pisze...

Dzisiaj wygrawerowałam sobie na lampioniku NO1 :) reszta lampioników czeka na dalsze grawerowanie;)

Amanecer pisze...

Swego czasu jeden z naszych klientów, zamontował sobie żaluzje drewniane w salonie, w którym miał własnoręcznie wykonane właśnie takie lampiony. Co najciekawsze do ich stworzenia użył starych słoików po konfiturach.

Alicja pisze...

Trafiłam tu przez przypadek i muszę przyznać , warto było :) Jeszcze dziś wyszperam świecę i zrobię sobie miły wieczór w blasku świec. Dziękuję za inspirację.

Morgana pisze...

Okazuje się ze z przedmiotów codziennego użytku można zrobić tyle fajnych rzeczy.Osobiście robię świeczniczki z małych ceramicznych filiżanek czy też małych miseczek,które każdy ma pewnie w domu.

Aga - world by aga pisze...

Na pewno coś "odgapię"! Lampiony z piaskiem i żołędziami są cudowne!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails