23.11.10

W czasopismach świątecznie cz.1

Na półkach pojawiły się już grudniowe wydania magazynów wnętrzarskich. W oczekiwaniu na świąteczne inspiracje sięgnęłam po "Czas na Wnętrze". W magazynie znajdziemy dwa świąteczne reportaże: "W otulinie bieli" - święta w domu na przedmieściach Vancouver i "Wszystko już gotowe" - czyli oczekiwanie na Boże Narodzenie w wiejskiej posiadłości na południu Włoch. W Dossier "Czas na Wnętrze" prezentuje ozdoby choinkowe - czyli przekrój przez bombki, świeczki, wieńce, itd. Poradnik kupującego pomoże nam w dekoracji świątecznego stołu. Ciekawą inspiracją jest też 9 pomyslów na udekorowanie i wyeksponowanie gwiazdy betlejemskiej. Na koniec polecam artykuł "Szampańska zabawa", gdzie znajdziemy ozdoby, które zainspirują nas do dekoracji domu przed sylwestrowym szaleństwem.

Jutro zajrzymy do "Domu & Wnętrza". Do zobaczenia.


2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Witam! Ośmielam się zwrócić do Pani z nietypowym zapytaniem. Jest Pani pasjonatką pięknych niepowtarzalnych wnętrz, wyłowiła Pani mnóstwo takich wspaniałych mieszkań. Czy spotkała się może Pani - z racji swej pasji - z wnętrzem, jakie jest prezentowane w serialu TVN "Usta usta", a konkretnie z mieszkaniem należącym do bohaterki Julii Hoffmann, którą gra Magdalena Różczka? Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje. Pozdrawiam Małgorzata

Joanna Węgrzynowska pisze...

Witam, Pani Małgosiu, proszę napisać na mojego prywatnego maila jakich informacji konkretnie Pani potrzebuje. Postaram się pomóc :) Pozdrawiam serdecznie, Asia (wegrzynowska.joanna@gmail.com)

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails