4.6.14

{ Książki o wnętrzach 01 | Homebook 2014 }

Moja kolekcja książek wnętrzarskich powiększyła się właśnie o nową pozycję - "Homebook | design 2014 "  :-).  Zachęciło mnie to do podzielenia się moimi wrażeniami na temat tej i innych książek o pięknych wnętrzach. Być może szukacie inspiracji nie tylko w internecie, na blogach czy w magazynach, ale także w pięknych albumach i poradnikach. Mam kilka swoich ulubionych i z pewnością Wam je polecę :) 
Do Hommebook design 2014 zajrzałam z ciekawością, ponieważ w książce zaprezentowane są zdjęcia aranżacji polskich wnętrz. Nie nowojorskich czy paryskich, ale wnętrz które są w Warszawie, Trójmieście czy Krakowie. Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Realizacje oglądam z przyjemnością. Wspólny mianownik to białe kuchnie - zagościły na dobre w polskich wnętrzach i jak zawsze pięknie wyglądają. Fani białej zabudowy kuchennej znajdą tu mnóstwo inspiracji. Bardzo podobają mi się również naturalne materiały - drewno czy kamień i ikony designu jak fotele Egg, krzesła Pantone. 
Książkę polecam osobom ciekawym jak mieszkaja Polacy i szukającym inspiracji do swoich wnętrz - pięknych eleganckich, bez sztuczności i zadęcia. 


2 komentarze:

bernikula pisze...

Fajne pozycje:) Również lubię "nasze polskie aranżacje", bo uważam, że my Polacy mamy dobry gust do aranżacji i stylizacji:)

Joanna Węgrzynowska pisze...

Zgadzam się - Polacy coraz ładniej mieszkają i przykładają większą uwagę do wnętrz :) I to jest SUPER :)! Miłęgo dnia!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails