12.3.14

{ MODA | TK MAXX: MY. BY ME | Każdy czuje się najlepiej będąc sobą ;) }

Dziś kilka słów o modzie... I dzisiejszym wydarzeniu TK Maxx, przedstawiającym nową kampanię Me. By Me. Oficjalnie kampania rusza 19 marca.
Trudno się nie zgodzić z tym, że najlepiej czujemy się będąc sobą..;) A takie właśnie założenie przyświecało twórcom najnowszej kampanii Me. By Me. W ramach projektu TK Maxx zaprosił dziesięciu klientów sklepu, którzy podzielili się własnym stylem i zostali twarzami kampanii - od 25-letniej Małgosi z Polski, po 62 letnią Olgę z Londynu, która została najstarszą europejską modelką prezentującą stroje kąpielowe TK Maxx... bosko ! :)

A Wy? Gotowi na eksperymenty modowe i bycie sobą? :)) Nie zapominajmy, że wyrażać swój styl możemy nie tylko poprzez strój, ale i poprzez nasze wnętrza. W TK Maxx znajdziecie także mnóstwo designerskich dodatków do Waszych domów :) Wiosna tuż tuż. 


PS...;) przewodnik po zakupach wg TK Maxx...
  • Bądź otwarty – Zmień się w poszukiwacza przygód, doświadczeń, a przede wszystkim modowych perełek już od momentu wejścia do sklepu. Kieruj się zasadą „bezkresnych możliwości”! Często znajdziesz u nas towar, którego nawet nie szukałeś, a będzie Ci służył!
  • Przygotuj się do zakupów – wchodząc do sklepu chwyć za koszyk i wrzucaj do niego to co od razu wpadnie Ci w oko. Produkty w TK Maxx to często pojedyncze sztuki markowych kolekcji i za chwilę mogą zniknąć. Chwytaj więc towar póki jeszcze jest dostępny!
  • Łowienie perełek – W działach modowych (np. damskim) ubrań szukaj pamiętając o tym, że asortyment rozmieszczony jest z podziałem na kategorię (np. sukienki) oraz rozmiar (np. 38). Łowów czas zacząć!
  • Masz tylko chwilę? – Rób zakupy z misją! Wejdź tylko do jednego z naszych działów (np. akcesoria, dział dla domu, buty) i szukaj pokus tylko w obrębie tej części sklepu.
  • Odwiedzaj nas często – do każdego sklepu asortyment dostarczany jest kilka razy w tygodniu, aby klienci zawsze mieli duży wybór unikalnych produktów.
  • Bądź czujny – to co widzisz może zaraz zniknąć z półek i wieszaków. Cały nasz asortyment znajduje się na terenie sklepu – nie mamy magazynów, w których przechowujemy dodatkowe sztuki danego produktu. Należy zatem szybko chwytać okazję, póki jeszcze jest!

Brak komentarzy:

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails