23.5.11

Lustra widziałam już w kuchni..ale w takiej odsłonie - nigdy!

No właśnie, oto lustro w kuchni w bardzo oryginalnym wydaniu.
Poniższy kącik kuchenny to idealna inspiracja dla osób, które najmniej miejsca w swoim wnętrzu chcą poświęcić kuchni, a w dodatku musi to oryginalnie wyglądać... Nie trzeba się martwić o zabudowę kuchenną, o fronty, blaty, zmywarki czy pochłaniacze. Tutaj rządzi zasada - im mniej kuchni, tym lepiej.

:) Żałuję tylko że wcześniej nie widziałam takiego rozwiązania...Teraz wiem, że z pewnością skorzystałabym z niego, urządzając swoją kuchnię :)

Miłego dnia! :)


4 komentarze:

niolka pisze...

Wiesz co? Mnie się wydaje, że to jest jakaś furtka do nowych tendencji w kuchniach. Sama zastanawiam się nad pójściem w tę stronę. Zwłaszcza, że teraz mam takie cudne fronty w kuchni.

TheElatha pisze...

Ja nie do końca czuję ten klimat, ale często tak mam, że potrzebuję czasu, aby się do czegoś przekonać. Kiedyś dziwne wydawały mi się kuchnie bez górnych szafek, a teraz nie chcę innej:)

ela pisze...

Orginalne i piękne, ale czy praktyczne?!:)))

Joanna Węgrzynowska pisze...

Lustro na pewno jest niezbyt praktyczne, ale między lustrem a kuchenką jest jeszcze zabezpieczona przestrzeń,wiec może zdaje to jakis egzamin :) Ciekawa jestem jak to jest gotowac i przeglądac sie w lustrze, albo jak ciekawie musi wyglądać para w odbiciu :))
Buziaki

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails