26.4.11

Deco: Kamień

Święta, Święta  i po Świętach :) Mam nadzieję, że minęły Wam w dobrej, rodzinnej atmosferze. Ja byłam u rodziców na Dolnym Śląsku. Tu pięknie świeciło słońce, a bezchmurne niebo cieszyło oczy. Nasyciłam się wiosną jak nigdy. Patrzyłam na kwitnące drzewa owocowe, na piękne magnolie i soczystą zieleń :) Było cudnie! A propos natury - dziś inspiracja kamieniem. Kamieniem w kuchni. Połączony tu został z drewnem i stalową zabudową. Kamień i drewno to naturalne elementy, dlatego te połączenia zawsze się sprawdzają. Do tego - bardzo ciekawie wygląda na tym tle srebrna kula bardziej kojarząca się z klubem niż kuchnią...Ale dzięki niej, wnętrze zyskuje na oryginalności :)
Udanego tygodnia!

2 komentarze:

Kasia _ JACOB pisze...

Bardzo ładne wnętrze, lubię takie połączenie "surowizny" i nowoczesności. Kamień i drewno ociepla ten industrialny klimat.

A ze świętami to tak jest, tak wszyscy na nie czekają a one szybko mijają, ale najważniejsze, że były rodzinne spotkania.

pozdrawiam KASIA_Jacob

TheElatha pisze...

Sama czaje się na kamień w kuchni, albo raczej coś co ten kamień będzie przypominać. Rozważam też ceglastą ścianę. Podoba mi się ta inspiracja i muszę przyznać, że bez tej kuli i wyspy byłoby trochę nudno. Tak nie wiele, a taka różnica:)

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails